Produkcija

Paminklai ir jų gamyba

Aukščiausia kokybė.

Uab „Viaro“ įmonės tikslas padėti klientui suprasti savo norus ir įrengti kapavietę taip kaip jis įsivaizduoja ir pateikia mintis. Gilinamės į visus klausimus, pateiktus kliento. Organizacija gilinasi į visas kapavietės įrengimo tendencijas, naujoves ir technologijas, stebi pasaulinę kapaviečių architektūrą bei kultūrą, o ypač į Lietuvos laidojimo kultūra ir papročius. Turime visą reikiamą personalą tam sukurti, nuo aukštos kvalifikacijos darbuotojų iki architektų bei dizainerių, dirbančių šioje srityje. Naudojamos aukštos technologijos, mechanizmai, staklės siekiant sukurti itin išskirtinius projektus.

Kapaviečių dengimas

Išskirtinis dizainas.

Kapų dengimas yra labai svarbus  ir esminis dalykas ne tik dėl bendro kapavietės vaizdo ir puošimo, o dėl praktiškumo ir priežiūros. Kapavietės dengimas plokštėmis stipriai ir efektyviai sumažina kapo priežiūrą iki minimalios, taip pat kapui suteikia išskirtinės estetikos. Dengimas leidžia mūsų dizaineriams ir architektams sukurti išties neįprastą projektą, detales, kurios ne tik puošia, tačiau atlieka ir tam tikras funkcijas. Kiekvienas kuriamas dengimo projekto yra individualus, atsižvelgiant į kliento norus. Granito plokščių dengimas gali būti formuojamas iš įvairių storių, formų, detalių, spalvų akmens.

Skaldos užpilymas

Kūrybiški darbai.

Skaldos užpilymas yra tikrai svarbi ir žinių reikalaujanti paslauga. Tai nėra tiesiog akmenukų padengimas kape. Tai yra tam tikra technologija, kaip tai padaryta teisingai, kaip sukurti dizainą ir kaip norimas idėjas įgyvendinti gėlių, skaldos ir žemės paviršiaus pagalba. Skalda kapams naudojama siekiant sumažinti kapo priežiūrą, tačiau tai taip pat suteikia kapui išskirtinio grožio. Dekoratyvinė skalda ir mūsų specialistų rankos sukuria įvairių formų gėlynus, skaldos spalvų ir tonų skirtingus raštus ir formas. Kainos priklauso nuo akmenukų tipo, spalvos, o ypač nuo kuriamo projekto sudėtingumo.

Kapų tvarkymas

Pedantiškas požiūris.

Kapų tvarkymas vykdomas mūsų įmonės atsižvelgiant į kliento norus, o taip pat į kapavietę, ar tai nauja kapavietė ir daroma viskas nuo pradžių, ar kapavietė jau išties reikalauja rekonstrukcijos. Tuomet darome rekonstrukcijos projektą ir vykdome reikalingus darbus, nuo tvorelės ar dengimo realizacijos, naujo paminklo pastatymo ar seno perdarymo, iki gėlių sodinimo ir žemės paskirstymo. Visus kapavietės tvarkymo darbus darome išties prestižiškai, kiekvienas akcentas yra apgalvojamas ir realizuojamas. Stengiamės kurti unikalias kapavietes, o taip pat deriname augmenija ir patariame kaip dekoruoti Jūsų kapą.

Kapaviečių projektavimas yra labai svarbus dalykas, siekiant suprasti ir tiksliai išsiaiškinti visus kliento norus ir suprasti kaip turi atrodyti kapavietė prieš vykdant visus darbus. Projektuojant atsižvelgiama į kiekvieną kapo akcentą. Kaip turi atrodyti paminklas, koks kapo dengimas, ar bus paliktas gėlynas, kokie augalai bus naudojami ir visi kiti akcentai, kurie išties svarbūs vykdant kapavietės įrengimo darbus. Paminklų projektavimas vykdomas įmonės specialistų, dizainerių, architektų. Kapo tikslūs brėžiniai pateikiami klientui galutiniam nusprendimui prieš vykdant kapo realizaciją.

Bronzos, aliuminio gaminiai

Reikšminga detalė.

Bronzos ir aliuminio gaminiai skirti dekoruoti kapavietes, paminklus. Pagrindinė produkcija yra aliuminio ir bronzinės raidės, kurios suteikia kapavietei papildomo praktiškumo, o taip pat išties puošia. Aliuminio kryžiai ir bronziniai kryžiai taip pat labai populiarūs produktai, išreiškiantys mūsų tikėjimą ir tolimesnį požiūrį į egzistenciją. Prekiaujame ir kitais simboliais, kaip medžiai, gėlės, kiti aliuminio ar bronzos simboliai, kurie reiškia tam tikrą ryšį tarp žmonių, kurie turėjo artimus santykius, šeimyninius ryšius. Kiekvienas simbolis yra vienodai svarbus, kuomet jis turi prasmę. Kapų dekoravimas bronziniais ar aliuminio gaminiais.

error: Turinys saugomas!!!