PAMINKLAI IR JŲ GAMYBA

 

Uab „Viaro“ organizacija paminklų gamybą vykdo daugiau kaip 20 metų, tai iš esmės viena iš pirmųjų įmonių, kuri pradėjusi šią veiklą Lietuvoje kaip įmonė, o iki to laiko veikla buvo vykdoma ir laikoma Pševoluckų meistrų paminklų apdirbimas.

Paminklų apdirbimui naudojamos naujausios technologijos, kurios leidžia sukurti išties išskirtinius paminklų projektus, o darbuotojų kvalifikacija kiekvienais metais tobulinama, skiriamas didelis dėmesys jų atliekamai kokybei, nes KOKYBĖ mūsų pagrindinis faktorius, vykdant veiklą. Įmonė daugiausiai vykdo individualių užsakymų kapaviečių projektus, tačiau turime ir pakankamai didelį kiekį jau pagamintų paminklų, kuriuos galite atvykę pas mus išsirinkti ir rezervuoti.

Antkapiai užsakomi iš turimų akmens plokščių, o taip pat esant poreikiui užsakome žaliavą, supjauname ir pagaminame reikiamą antkapį, kadangi Mes stengiamės išlaikyti pasiūlą esamai paklausai. Kiekvienas klientas yra vienodai svarbus, tad atsižvelgiame į kiekvieną smulkmeną ir idėją, nesvarbu ar projektas yra išties sudėtingas ir prabangus ar paprastas, tačiau išskirtinis ir įdomus. Mūsų klientai yra mūsų prioritetas, o jų idėjos, pageidavimai yra būtinybė.

Paminklai gaminami iš įvairių akmens blokų, plokščių: Orion Blue, Olive Green, Baltic Green, Kuru Grey, Kareliško granito, Švediško juodo granito, Imperial Red, suomiška Aurora, Viscount White ir kitų granito atspalvių. Taip pat paminklų apdirbimui naudojame ir baltą marmurą, kurį deriname su granitu siekiant gauti išskirtinį dizainą turinčias kapavietes. Antkapių gamyba ir jų atspalvių derinimas atliekamas atsižvelgiant į kliento norus ir patariant mūsų projektų vadovui, įmonės architekto.

Kiekvieno paminklo ar kapavietės atliekama vizualizacija, kuri derinama su klientu, atsižvelgiant į kiekvieną paminklo ir antkapio akcentą, kapavietės dengimo dizainą ir kitas svarbias detales. Klientui neturint pradinės minties kaip turi atrodyti paminklas, visada stengiamės atlikti pradinę analizę kokį stilių užsakovas propoguoja ir pagal jį atrenkami ir braižomi projektai, ar tai klasikinis paminklas, ar modernus antkapis, o galbūt siekiama derinti kelis stilius ir sukurti išties kitokį paminklą.

Paminklai skirstomi į kelias grupes.

Paminklų galerija:

1 DALIES PAMINKLAI

Vienos dalies paminklų gamyba iš įvairiausių granito spalvų, atspalvių bei raštų. Vienos dalies paminklai itin subtilūs ir universalūs.

2 DALIŲ PAMINKLAI

Dviejų dalių paminklai Lietuvoje yra populiariausi ir dažniausiai užsakomai projektai. Tai gali būti klasikiniai paminklai, o taip pat visiškai modernūs ir įvairių formų paminklai.

3 DALIŲ PAMINKLAI

Trijų dalių paminklai yra retesni, tačiau labai įdomūs ir įvairūs projektai. Dažnai renkamasi tuomet, kai siekiama sukurti visiškai išskirtinio dizaino ir kūrybos kapavietę.

Specifikacijos Gaminamų paminklų privalumai:

Kinietiškais paminklais neprekiaujame.

Kinietiškais paminklais neprekiaujame.

Mes sakome „NE“ „Kinietiškų“ paminklų pardavimui.
Aukščiausios kokybės paminklų gamyba

Aukščiausios kokybės paminklai.

Naujų technologijų ir profesionalių darbuotojų dėka, Mes galime Jums pasiūlyti itin kokybiškus paminklus ir apdailą.
Paminklų ir kapaviečių projektavimas

Tikslūs ir išskirtiniai paminklai.

Mūsų projektavimo specialistai sukurs itin išskirtinius paminklus ir pateiks jų detales, apdirbimo galimus būdus ir kitas reikšmingas detales.
error: Turinys saugomas!!!