Dviejų dalių paminklai

Lietuvoje populiariausiai pasirenkami paminklai yra sudaryti iš dviejų dalių arba kitaip vadinami dviejų dalių paminklai. Tokio tipo paminklų gamyba yra vykdoma iš vienos spalvos akmens žaliavos arba derinamos kelios dviejų rūšių akmens granito ar marmuro spalvos. Gali būti derinama ir daugiau spalvų vienoje kapavietėje, tačiau prieš renkantis reikėtų pasikonsultuoti su mūsų projektuotojais bei dizaineriais. Galime sukurti ne tik su įprastiniais ir populiariausiais dviejų dalių antkapių projektais, kuomet kairėje gaminamas aukštesnis ir siauresnis akmens stulpelis, detalė, kuri skirta tam tikrai norimai simbolikai, o dešinėje žemesnė bei platesnė akmens paminklinė plokštė, kuri skirta tekstui.

Paminklinės detalės ir dviejų dalių gali būti naudojamos vienodų storių, o taip pat ir skirtingų akmens storių, priklausomai nuo pasirinkto modelio. Projektuojama kapavietė gali būti pateikiama keliais variantais, nes nuo Jūsų pasirinkimo priklauso galutinis rezultatas. Mūsų gaminami paminklai tik iš kokybiškų akmens plokščių, Skandinavijos, Rusijos, Italijos regionų. Kadangi labai stipriai vertiname kokybę ir kaip yra atliekamas darbas, tad galime drąsiai teigti ir paminėti, kad Kinietiškais paminklais neprekiaujame.

Projektai gali būti labai įvairūs, tačiau mūsų stilistika labiau linkusi ties klasikiniais paminklais ir bendro kapavietės įrengimo. Didelė dalis atliktų projektų remiasi Klasikos standartais, kadangi tokia kapavietės realizacija išlieka įdomi ir nepasenusi ir po dešimties metų, išlaiko savitą stilių ir žavesį. Kiekvienas kapo projektas atliekamas šiuolaiškai, įterpiant tam tikras modernumo suteikiančias detales ar idėjas.

error: Turinys saugomas!!!