Trijų ir daugiau dalių paminklai

Geriausi architektūriniai sprendimai įgyvendinami iš kelių ar daugiau erdvinių dalių. Projektuojant kapavietės ar paminklo dizainą, geriausi kūriniai sudaryti iš trijų ar daugiau akmens dalių, skirtingų jų formų ir dydžių. Siekiant išskirtinio ir architektūriškai įdomaus projekto dizaino, Mes Jums siūlome būtent šio tipo paminklus. Kuriame įvairaus dizaino paminklus, tad pirminis dalykas, kurį norime ir turime žinoti, ar norimas paminklo dizainas yra klasikinis ar modernus ar baroko stiliaus. Iš kelių dalių paminklas gali būti labai įvairus, išlaikant tam tikrus standartus, sukurtus bendrame kapavietės fone, o galbūt visiškai naujo ir nematyto dizaino.

Kadangi dirbame daugiau pagal individualius užsakymus, tad mūsų tikslas sužinoti, išsiaiškinti Jūsų idėją ir ją įgyvendinti, o jei tokios neturite ir neįsivaizduojate nuo ko pradėti, tuomet siūlome savo dizainerių ir architektų paslaugas, kurie padės išsiaiškinti ko Jūs norite ir pateikti itin išskirtinius variantus Jūsų galimam projektui. Spalvų derinys derinamas vietoje, gamyboje, kuomet matomi visi galimi akmens atspalviai ir struktūros, raštai. Spalvų derinys ypač svarbus įgyvendinant Jūsų idėją, kadangi tam tikros spalvos tinkamos tam tikram stiliui, o taip pat derinant kelias spalvas ypač svarbu atsižvelgti į jų tinkamumą, struktūrą.

Kiekvieno projekto metu, stengiamės ypač dirbti su klientais ir pateikti Jiems visas svarbias detales, kurios aktualios galutiniam paminklo realizavimui. Vykdant tokios kapavietės realizaciją, paminklo gamybą, pateikiama vizualizacija ir duomenys. Naudojami tik kokybiški akmenys: Rusijos, Skandinavijos, Šiaurės ir pietų Europos šalių, kurie tinkami mūsų klimatui ir yra kokybiški. Akmens storis gali būti įvairus, tad projektuojant paminklą, jis gali būti sudarytas iš skirtingų storių akmens, o tai leidžia sukurti architektūriškai įdomų produktą.

Realizacijai naudojamos ir kitos medžiagos, kurios derinamos su akmens gaminiais, tad pateikite savo idėją ir norus, o Mes surasime būdus kai tai tiksliai ir kokybiškai realizuoti. Galime ir patys pasiūlyti išskirtinius projektus ir derinius. Naudojami bronzos gaminiai, kalvystės gaminiai, metalo gaminiai, stiklo gaminiai, medienos gaminiai ir kitos medžiagos, kurias deriname su mūsų gaminama akmens produkcija projektuose.

Paminklų gamyba vykdoma daugiau kaip 20 metų, tad esame išdirbę daugelį technologijų ir būdų apdirbant akmenį, pateikiant jį įvairiomis formomis ir galimybėmis, kur kartais išties sunku įsivaizduoti, kad yra tokia galimybė ir toks apdirbimas.

error: Turinys saugomas!!!